آموزش فلزیاب جی پی زد 7000

آموزش فلزیاب جی پی زد 7000

آموزش فلزیاب جی پی زد 7000

فلزیاب GPZ 7000 به شما که اپراتور هایی حرفه ای یا تازه کار هستید، کمک می کند تا از این دستگاه فلزیاب پیشرفته بیشترین استفاده را کنید و بتوانید با استفاده از آن به اهداف ارزشمندی که مد نظرتان است، برسید. فلزیاب فوق حرفه ای جی پی زد 7000 یکی از بهترین محصولات شرکت ماینلب Minelab استرالیا است که با توجه به عملکرد عالی و دقیق آن بر سایر رقبا برتری دارد. عملکرد بسیار قوی دستگاه طلا یاب جی پی زد 7000 بر محبوبیت آن در بازار فلز یاب های حرفه ای در تمام جهان افزوده است. فلزیاب GPZ 7000 توانایی تفکیک کامل و بی نقص فلزات را هنگام کاوش و حفاری دارد.

 

سکه یاب دقیق GPZ 7000 یکی از معروف ترین و دقیق ترین دستگاه های سکه یاب موجود در بازار ایران و جهان است که کارخانه مینلب در استرالیا این محصول را با عنوان فلزیاب جی پی زد 7000 تولید می کند. در این بخش قصد داریم شما را با فناوری فوق حرفه ای و پیشرفته این دستگاه فلز یاب آشنا کنیم تا شما نیز بتوانید از این فلزیاب در کاوش های حرفه ای خود استفاده کنید و به نتایج قابل قبول و رضایت بخشی برسید. اگر می خواهید طلای طبیعی و یا ساخته دست بشر را بیابید، جی پی زد 7000 تنها طلا یابی است که می تواند به شما کمک کند.

 

 

آموزش فلزیاب جی پی زد 7000
آموزش فلزیاب جی پی زد 7000
فروش فلزیاب در ارزان فلزیاب۰۹۱۹۷۹۷۷۵۷۷

 

مشخصات دستگاه فلزیاب جی پی زد 7000

 • ترکیبی از فناوری و خلاقیت با عملکرد عالی
 • دارای عمق عالی برای ردیابی طلا و اشیایی از جنس طلا
 • دارای راهنمای گام به گام هنگام کار با دستگاه فلزیاب
 • افزایش عمق تا 40 متر با کمک فناوری ZVT
 • داشتن کمترین میزان حساسیت به فلز آهن
 • دارای منوی در دسترس در هر زمان ممکن
 • مجهز به بالانس خودکار زمین که موجب هماهنگ شدن فلزیاب جی پی زد 7000 با شرایط معدنی زمین و افزایش عملکرد دستگاه در زمینه حذف مواد معدنی می شود.
 • مجهز به سیستم بی سیم WM 21 که می توان هنگام کار با دستگاه از بلندگوی داخلی دستگاه یا از هدفون بی سیم استفاده کرد.
 • مجهز به لوپ های ضد آب
 • مجهز به کویل بزرگ 19 اینچی که باعث افزایش عمق کاوش و دقت دستگاه می شود.
 • مجهز به سیستم مکان یاب (GPS) داخلی با تعیین موقعیت مکانی دقیق اپراتور
 • مجهز به 256 کانال برای خنثی سازی نویزهای محیطی و تداخلات الکترومغناطیسی

مشخصات دستگاه فلزیاب جی پی زد 7000

 • ایجاد میدان های مغناطیسی بسیار پایدار با توان بالا که منجر به افزایش حساسیت دستگاه به طلا و نیز افزایش عمق کاوش در دستگاه می شود.
 • دسترسی راحت به منوی تنظیمات و دیگر منوهای کاربری دستگاه
 • مقاومت لوپ کاوش GPZ تا عمق یک متر در زیر آب که به کاربر این امکان را می دهد که در محیط های مرطوب و خیس نظیر کف رودخانه ها و همچنین در شرایط بارانی یا در محیط های مرطوب و نم دار به کاوش بپردازد.
 • کار کردن در سکوت و بدون نویز و با ثبات عالی
 • دستگاه جی پی زد 7000 تنها برای یافتن طلا طراحی و ساخته شده است.
 • افزایش دقت کار در مقایسه با سایر دستگاه های فلزیاب
 • امکان استفاده از نقشه های گوگل برای تعیین موقعیت دقیق اهداف
 • ساخت و تولید دستگاه با بهترین مواد اولیه
 • مقاومت در برابر ضربه
 • دارای وزن کم
 • امکان حمل آسان
 • قرار داشتن در رده قیمتی اندکی گران

 

 

آموزش فلزیاب جی پی زد 7000
آموزش فلزیاب جی پی زد 7000
فروش فلزیاب در ارزان فلزیاب۰۹۱۹۷۹۷۷۵۷۷

 

آموزش فلزیاب جی پی زد 7000

کاوشگران عزیز و مشتریان شرکت زرشناسان ، با مطالعه دفترچه راهنمای GPZ7000 به صورت کامل آموزش کار با این فلزیاب را یاد خواهید گرفت و خواهید توانست از تمامی منو ها و آپشن های این سیستم فلزیاب استفاده کنید. دفترچه آموزش گام به گام کار با طلایاب جی پی زد موجود است.

 

قسمتی از متن دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب Minelab GPZ 7000 را با هم مرور کنیم:

راه اندازی سریع به آسانی به کمک 6 مرحله ی ذیل انجام می شود.
زمانی که دستگاه کاوشگر برای نخستین بار روشن می شود و یا پس از یک مرتبه Reset All (تنظیم مجدد همه ی گزینه ها )، شما ناگزیر به تنظیم زبان و واحد های وزن و طول خواهید بود . همچنین بایستی پیش از ظاهر شدن صفحه ی کاوش (ردیابی )محدوده ی زمانی را نیز تنظیم نمایید:

مراحل:

1- روشن کردن : دکمه ی Power روی کنترل پنل را فشار دهید . پس از نمایان شدن صفحه ی اصلی ، صفحه ی Detect (ردیابی کاوش )ظاهر خواهد شد.

2- انتخاب راه اندازی سریع :
نخستین گزینه در صفحه ی Detect ، گزینه ی راه اندازی سریع Quick Start می باشد . دکمه ی Select را جهت مشاهده مجموعه راهنمایی های مربوط به این گزینه فشار دهید.

3- تنظیم مجدد تنظیمات مربوطه:
زمانی که درصدد انتخاب یک زینه می باشید ، گزینه ی Reset Audio and Detection Setting (یعنی تنظیم مجدد صدا و بخش تنظیمات کاوشگر )را انتخاب نمایید.

4- راه اندازی سریع:
آنچه در این جا حائز اهمیت است نزدیک نمودن کامل کویل دستگاه به سطح زمین (تا حد امکان )و حرکت مکرر آن در همه ی جهات در نقطه مورد نظر بر روی سطح زمین می باشد.

5- آغاز کاوش:
در صورتی که پس از تغییر تنظیمات بخش های مختلف دستگاه ، در هنگام استفاده از آن دچار مشکل شدید مجددا از بخش راهنمای Quick Start جهت تنظیم مجدد دستگاه و بازگشت به عملیات کاوش استفاده نمایید.

 

 

آموزش فلزیاب جی پی زد 7000
آموزش فلزیاب جی پی زد 7000
فروش فلزیاب در ارزان فلزیاب۰۹۱۹۷۹۷۷۵۷۷

قابلیت‌های مهم فلزیاب GPZ 7000 عبارتند از:

1. تکنولوژی زدایش عمقی Zero Voltage Transmission (ZVT): این تکنولوژی به دستگاه کمک می‌کند تا در عمق‌های بالا و شرایط خاصی مانند خاک‌های آلوده و طلای کم عیار فلزات را تشخیص دهد.

2. حالت “حساس به طلا”: این حالت برای جستجوی طلا بهینه شده است و به شما امکان می‌دهد. تا فلزات طلا را در عمق‌های بالا و در شرایط خاک و سنگ مختلف تشخیص دهید.

3. صفحه نمایش LCD بزرگ: دستگاه با صفحه نمایش بزرگی که اطلاعاتی مانند نوع فلز، عمق تخمینی و سطح سیگنال را نمایش می‌دهد، مجهز شده است.

4. تنظیمات قابل تنظیم: این فلزیاب امکان تنظیم حساسیت، حالت صدا و سایر تنظیمات را به شما می‌دهد تا دستگاه را به شرایط محیطی و نوع فلزی که می‌خواهید جستجو کنید، سفارشی کنید.

 

 

آموزش فلزیاب جی پی زد 7000
آموزش فلزیاب جی پی زد 7000
فروش فلزیاب در ارزان فلزیاب۰۹۱۹۷۹۷۷۵۷۷

 

این فقط برخی از قابلیت‌های GPZ 7000 هستند و دستگاه در کل دارای ویژگی‌های بیشتری است که به شما در جستجوی فلزات کمکمی‌کند. لطفاً توجه داشته باشید که این مشخصات براساس اطلاعات موجود تا سپتامبر 2021 می‌باشند و ممکن است در نسخه‌های جدیدتر تغییر کرده باشند. بهتر است قبل از خرید، مشخصات فنی و قابلیت‌های دقیق هر مدل را از تولید کننده یا فروشنده معتبر بررسی کنید.

 

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید گرشماکاربران گرامی بدنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید
میتوانید از طریق مربوطه اقدام به خرید فلزیاب و  فروش فلزیاب نمایید همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت
حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن  با ما در ارتباط باشید.

 

 

زرشناسان خرید فلزیاب پین پوینتر در دیجی کالازرشناساناگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید،
همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت زرشناسان با ما در ارتباط باشید.
اینستاگرام زرشناسان
تلگرام زرشناسان

سوالکده (سوالات متداول فلزیاب)

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات


عمق زنی فلزیاب دستی

عمق زنی فلزیاب دستی

پین پوینتر اسکوبا

پین پوینتر اسکوبا

فلزیاب قلمی

فلزیاب قلمی

فلزیاب دستی

فلزیاب دستی

پروژه ها


فلزیاب آژاکس
جت اسکن مدل Z300
ردیاب تام ایکس 60
ردیاب ST 3000
ردیاب لوکاتورز ایکس ۶
ردیاب گلد هانترgold hunter

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با ما