بهترین فلزیاب اورجینال

بهترین فلزیاب اورجینال

بهترین فلزیاب اورجینال

فلزیاب چیست؟ فلزیاب وسیله‌ای است که برای پیدا کردن اجسام فلزی مخفی یا گم شده درون زمین، دیوار یا اجسام دیگر به کار گرفته می‌شود. دستگاه فلزیاب‌ها میدان مغناطیسی را در اطراف دیسک جستجوگر خود ایجاد می‌کنند. چگونه کار می‌کنند؟ دستگاه فلزیاب با انتقال یک میدان الکترومغناطیسی از سیم پیچ جستجو به داخل زمین کار می کند. هر یک از اشیا فلزی (اهداف) درون میدان الکترومغناطیسی انرژی پیدا کرده و دوباره یک میدان الکترومغناطیسی را از درون خود انتقال می دهند. سیم پیچ جستجوی آشکارساز. قسمت انتقال یافته را دریافت می کند و با تولید یک پاسخ هدف به کاربر هشدار می دهد.

از فلزیاب برای چه‌کاری استفاده می‌شود؟

از فلزیاب ها (گنجیاب ها) می توان در زمینه های مختلف برای یافتن اشیاء فلزی پنهان مانند ابزار، ضایعات فلزی، سیم مسی، آثار و حتی قطعات طلا استفاده کرد. فلزیاب ها همچنین می توانند برای بررسی رسانایی خاص یک جسم استفاده شوند تا ببینند آیا اقلام از فلزات ارزشمندی مانند نقره یا طلا ساخته شده اند یا خیر. در این مقاله به معرفی بهترین فلزیاب های اورجینال خواهیم پرداخت.

 

 

بهترین فلزیاب اورجینال-09197977577
بهترین فلزیاب اورجینال-فروش فلزیاب-شرکت زرشناسان- 09197977577

 

 

انواع فلزیاب

دستگاه های فلزیاب به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند که برای نیازهای متفاوت طراحی و تولید شده اند. کاربر با توجه به نیاز و نوع هدف خود به انتخا یک دستگاه فلزیاب می‌پردازد. انواع این دستگاه ها شامل 1- فلزیاب های نقطه زن 2- فلزیاب های شعاع زن 3- دستگاه های ردیاب 4- طلایاب های تصویری و… می باشند. در ادامه مقاله به معرفی ند مورد از بهترین دستگاه های فلزیاب موجود در بازار می‌پردازیم.

بهترین فلزیاب های تصویری

فلزیاب تصویری چیست؟ دستگاه فلزیاب تصویری به عنوان یک سیستم کاربردی و حرفه ای در بین کاوشگران شناخته می شود که دارای امکانات و قابلیت های بسیاری عالی می باشد. فلزیاب تصویری یکی از چند مدل دستگاه فلزیاب موجود در بازار است. که توانسته موفقیت های بسیاری را در زمینه کشف گنج و دفینه برای کاوشگران به ارمغان بیاورد. چند نمونه از بهترین طلایاب های تصویری در ادامه آمده است. برای آشنایی با هرکدام از دستگاه های مورد نظر خود کافی‌ست مقاله ای را که به آن ارجاع داده می‌شوید. مطالعه نمایید.

 

 

 

بهترین فلزیاب اورجینال-09197977577
بهترین فلزیاب اورجینال-فروش فلزیاب-شرکت زرشناسان- 09197977577

 

 

بهترین فلزیاب های نقطه زن

طلایاب نقطه زن چیست؟ دستگاه های نقطه زن همان طور که از نامشان هم پیداست، برای پیدا کردن نقطه دقیق هدف مورد استفاده قرار می گیرند. فلزیاب های نقطه زن یکی از حیاتی ترین سیستم های برای کشف گنج و دفینه بشمار می روند و در بین کاوشگران نیز بسیار محبوبیت دارند. در ادامه به معرفی چند مورد از بهترین فلزیاب های نقطه زن می‌پردازیم:

 

 

ردیاب های برتر بازار

دستگاه ردیاب طلا (Gold Detector) یا فلزیاب طلا، یک نوع فلزیاب است که برای شناسایی طلا و سایر فلزات زیرزمینی به کار می‌رود. این دستگاه با استفاده از اصول فیزیکی مختلف، از جمله تغییر میدان الکترومغناطیسی، امواج الکترومغناطیسی و تغییر تراوش نور، فلزات را شناسایی می‌کند.

 

 

بهترین فلزیاب اورجینال-09197977577
بهترین فلزیاب اورجینال-فروش فلزیاب-شرکت زرشناسان- 09197977577

 

 

نکات مهمی که پیش از خرید فلزیاب باید بدانید:

خرید دستگاه فلزیاب راهی است که می تواند شما را به اهداف خود در کاوش دفینه و طلا برساند. اما اگر این اقدام کورکورانه و بدون آگاهی قبلی صورت بپذیرد می تواند صدمات مالی و روحی جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. متاسفانه بار ها مشاهده شده که افرادی فقط بر اساس شنیده ها از دوستان و آشنایان خود اقدام به خرید فلزیاب می کنند. که عملکرد و کارایی لازم را برایشان ندارد یا خود فرد توانایی کار با دستگاه را ندارد.

وقتی که می خواهید دستگاهی را خریداری کنید باید ببینید که آن دستگاه قابلیت ها و فاکتور های لازم را برای کاوش دفینه و فلزات را دارد یا نه. هر دستگاهی که در بازار می بینید (فلزیاب خارجی ، فلزیاب ایرانی شرکتی و فلزیاب های دست ساز) دارای کارایی و عملکرد خاص خود می باشد. ولی به صورت کلی باید دستگاه فلزیاب مورد نظر خود را بر اساس فاکتور های زیر بررسی کنید.

فاکتور های فلزیاب برتر

عمق کاوش فلزیاب

عمق نفوذ دستگاه در زمین یکی از مهمترین فاکتور های برای کاوشگران می باشد. یک دستگاه گنج یاب حرفه ای باید دارای حداقل عمق کاوش 3 متر باشد. عمق کاوش دستگاه فلزیاب به عوامل گوناگونی از جمله تکنولوژی ساخت فلزیاب، نوع خاک محیط کاوش، شرایط آب و هوایی، جنس و اندازه هدف و… بستگی دارد.

تکنولوژی ساخت

دستگاه های فلزیاب از نظر تکنولوژی کارکرد شامل VLF و پالسی ، BFO هستند. اگر به دنبال دفینه های ارزشمند هستید که در عمق قرار دارد باید از فلزیاب بوقی پالسی استفاده کنید. اگر به دنبال تکه های طلا یا سکه در سطح زمین هستید می توانید از فلزیاب VLF کمک بگیرید.

 

 

 

بهترین فلزیاب اورجینال-09197977577
بهترین فلزیاب اورجینال-فروش فلزیاب-شرکت زرشناسان- 09197977577

 

 

 

قدرت تفکیک فلزیاب

تفکیک فلزات یعنی اینکه دستگاه قادر است در حین کاوش فلزات مختلف مانند طلا ، آهن ، مس و … را از هم تفکیک کرده و هر یک را با بوق متفاوت یا به صورت عددی بر روی نمایشگر نشان دهد. هر چقدر یک دستگاه از قدرت تفکیک بسیار خوبی برخوردار باشد از هدر رفتن وقت و هزینه جلوگیری به عمل می آید.

تنظیمات دستگاه

یک دستگاه فلزیاب خوب در کنار رابط کاربری بسیار راحت باید دارای تنظیماتی همچون بالانس فلزیاب ، محدود سازی عمق کاوش، تنظیم میزان حساسیت دستگاه و… باشد.

قیمت دستگاه فلزیاب

قیمت فلزیاب اصلی ترین فاکتور برای خریداران محسوب می شود و باید در نظر بگیرید که همیشه قیمت بالا دلیلی بر باکیفیت بودن و کارایی دستگاه ندارد و همچنین ارزان بودن دستگاه دلیل بر بی کیفیت آن نیست.

به یاد داشته باشید که پیش از اقدام به خرید هرگونه دستگاهی اطلاعات کاملی درباره چگونگی عملکرد آن به دست آورید تا بهترین دستگاه را متناسب با نیازهای خود انتخاب نمایید. کارشناسان و مشاوران مجرب ما در شرکت زرشناسان آماده ارائه مشاوره رایگان. و راهنمایی شما در زمینه انتخاب بهترین فلزیاب اورجینال هستند. همچنین می‌توانید برای اطلاع از قیمت روز محصولات موردنظرتان با ما در تماس باشید.

 

 

 • نمایندگی فلزیاب زرشناسان :

  • فروش فلزیاب های اورجینال،با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما
  • شرکت زرشناسان دارای زمین تست میباشد،برای تست دستگاه مورد نظر شما قبل خرید
  • دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
  • تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها

   

خرید فلزیاب 09014444903   جهت مشاوره با مشاوران مجرب شرکت زرشناسان با ما در تماس باشید.

شرکت زرشناسان

خرید فلزیاب پین پوینتر در دیجی کالا

زرشناسان

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید،
همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت زرشناسان با ما در ارتباط باشید.
اینستاگرام زرشناسان
تلگرام زرشناسان

سوالکده (سوالات متداول فلزیاب)

خرید از دیجی کالا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات


عمق زنی فلزیاب دستی

عمق زنی فلزیاب دستی

پین پوینتر اسکوبا

پین پوینتر اسکوبا

فلزیاب قلمی

فلزیاب قلمی

فلزیاب دستی

فلزیاب دستی

پروژه ها


فلزیاب آژاکس
جت اسکن مدل Z300
ردیاب تام ایکس 60
ردیاب ST 3000
ردیاب لوکاتورز ایکس ۶
ردیاب گلد هانترgold hunter

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با ما