ردیاب تریژر بلیزر

ردیاب تریژر بلیزر

ردیاب تریژر بلیزر

دستگاه ردیاب Treasure Trailblazer تریژر بلیزر فیتزجرالد یکی از بهترین فلزیاب شرکت فیتز جرالد آمریکا است.

که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

 

دستگاهی است که برای جستجوی فلزات از تغییره مقادیر سیگنال ارسالی سنسور استفاده می نماید. هنگامی که فلز در مرحله شناسایی است، با کمک تنظیم فرکانس در دستگاه جهت مدار سیگنال تغییر می کند.

واکنش نشان می دهد. دستگاه بازگشت سیگنال را اندازه گیری می کند.

 

همان طور که افت مقاومت نشان می دهد میتوان محدوده های طلای یا نقره را کشف کرد.

Fitzgerald Treasure Trailblazer هدف را پیدا می کند. پس از مشخص شدن هدف، می توان عمق آن را تعیین کرد. این کار با نزدیک کردن کاوشگرهای دستگاه در زمین به یکدیگر انجام می شود.

ردیاب تریژر بلیزر09197977577
ردیاب تریژر بلیزر
09197977577 خرید فروش فلزیاب در شرکت زر شناسان

 

ردیاب و شعاع زن TREASURE TRAILBLAZER

هنگامی که یک سیگنال فرکانس پایین قوی از طریق کاوشگر دستگاه به زمین منتقل می شود.

موج مورد استفاده از فرکانس پایین ویژه ای برخوردار است، که مسافت های زیادی را در زمین طی می کند، مسیر سیگنال با کمترین مقاومت از زیر زمین عبور می کند.

 

جستجوی فلزات گرانبها برای دستگاه از طریق تغییر فرکانس سیگنال انجام می شود. اگر فلز یا هدف بسیار رسانا در مسیر سیگنال قرار داشته باشد، در طول مسیر با مقاومت کمتری مواجه شده. ویک موج حامل سیگنال قوی تر به کاوشگر گیرنده باز خواهد گشت.

 

وقتی این اتفاق در ردیاب و شعاع زن می افتد نشانگر و چراغ دستگاه روشن می شود . و اندازه و مقدار سیگنال برگشتی در کنترل پنل بلازر نشان داده خواهد شد. با استفاده از این فناوری، اکتشافات بسیاری در یونان، مکزیک، فیلیپین و  ایالات متحده انجام شده است.

 

 

خرید ردیاب تریژر بلیزر

در بسیاری از موارد، دستگاه هایی با فناوری قدیمی، ذخایر زیادی از طلا یا نقره را از دست دادند. بسیاری از گنجینه ها به همین دلیل ازدست رفته اند.  اکنون به این مکان ها برگردید و با دستگاه Fitzgerald Treasure Trailblazer که ابزاری اثبات شده مبتنی بر فناوری امروز است مشغول جستجو شوید.

 

به دنبال این مکان ها بگردید آیا می خواهید سکه ها یا شمش های عمیقاً مدفون شده را پیدا کنید.؟ یا شاید شما به دنبال، تونل یا غار هستید؟

این دستگاه با شناسایی این موارد نیز که در زیر خاک مدفون بودند با موفقیت بسیارعمل کرده است، مهندسان تحت هدایت ما، با استفاده از سیستم مقاومت القایی، از روشی در استفاده از امواج الکترونیکی ویژه ای که زمین را جستجو می کند. مقاومت برگشتی موج را اندازه گیری می کنند، استفاده می کنند.

 

نحوه کار با ردیاب Treasure Trailblazer تریژر بلیزر فیتزجرالد

  • مجهزربه پردازنده و سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS)
  • Auto Track و فیلتر حذف برای جلوگیری از خطا
  • نمایش طول و عرض جغرافیایی ارتفاع و زمان
  • تنظیم آنتن قابل جمع شدن
  • نشانگر باتری
  • آداپتور فندکی
  • کنترل کلید لمسی دیجیتال
  • قابلیت حمل ساده

 

محدوده عمق بیشتر ردیاب Treasure Trailblazer

این شبیه به یک آشکارساز فلزی استاندارد است، در حالی که اگر از فلزیاب ساده استفاده کنید شما به اندازه کویل جستجو محدود می شوید و عمق و پوشش منطقه بسیار کمی برخلاف سیستم مقاومت سنج در اختیار شماست.

با Fitzgerald Treasure Trailblazer سیگنالی ارسال می شود تا به دنبال اهداف به عمق 200 پا باشید. عملکرد این دستگاه به کمک زمینه های تابش الکترون آزاد است. هنگامی که اسید و پرتوهای فوق العاده زیاد با فلزات تماس می گیرند، یک میدان تابش الکترونی آزاد ایجاد می شود. میدان تابش اطراف فلز گرانبها را پیدا می کند و به طور خودکار با آن تنظیم می شود.

 

شرکت زرشناسانخرید فلزیاب پین پوینتر در دیجی کالازرشناساناگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید،
همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت زرشناسان با ما در ارتباط باشید.
اینستاگرام زرشناسان
تلگرام زرشناسان

سوالکده (سوالات متداول فلزیاب)

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات


عمق زنی فلزیاب دستی

عمق زنی فلزیاب دستی

پین پوینتر اسکوبا

پین پوینتر اسکوبا

فلزیاب قلمی

فلزیاب قلمی

فلزیاب دستی

فلزیاب دستی

پروژه ها


فلزیاب آژاکس
جت اسکن مدل Z300
ردیاب تام ایکس 60
ردیاب ST 3000
ردیاب لوکاتورز ایکس ۶
ردیاب گلد هانترgold hunter

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با ما