شرایط دریافت مجوز فلزیاب

شرایط دریافت مجوز فلزیاب

شرایط دریافت مجوز فلزیاب

در این مقاله قصد داریم در رابطه با شرایط دریافت مجوز فلزیاب اطلاعات لازم و کافی را در اختیار شما کاربران گرامی و عزیز قرار دهیم. همچنین برای خرید فلزیاب و فروش فلزیاب قلمی می توانید با کارشناسان مجرب شرکت زرشناسان در ارتباط باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

نمی توانید در هر جایی که می خواهید کاوش کنید. هر زمین از نظر قانونی و حقوقی متعلق به کسی می باشد و برای کاوش حتما نیاز به اجازه دارید. بنابراین اگر این مقررات را رعایت نکنید با زندان یا جریمه های سنگین برای ورود به حریم خصوصی مواجه می شوید.

کسب اجازه برای کاوش در زمین نه تنها برای شما مهم است، بلکه برای همه کسانی که در عرصه فلزیابی فعالیت می کنند، حیاتی است. بهترین راه برای پذیرفتن این است که به طور مستقیم از تلفن یا ایمیل خود یا از آنها بخواهید به طور مستقیم تماس با آنها.

 

 

شرایط دریافت مجوز فلزیاب 09197977577
شرایط دریافت مجوز فلزیاب فروش فلزیاب شرکت زرشناسان 09197977577

 

 

نحوه گرفتن مجوز حفاری از میراث فرهنگی

مقررات و قوانین فلزیابی در ایران کاملا متفاوت می باشد. زیرا استفاده از فلزیاب و گنج یاب در ایران ممنوع می باشد و برای دریافت مجوز باید به سازمان میراث فرهنگی مراجعه کنید.

اما گنج یابی در ایران مخاطبان خاص خود را دارند و  اگر هم موفق به کسب مجوز نشوند بدون مجوز هم فعالیت می کنند. در کل این مقررات به شرح زیر می باشد:

 1. وزارت صنایع و معادن مکلف است ضوابط اعلام شده از سوی سازمان میراث فرهنگی کشور را به هنگام ثبت اعلامیه تأسیس‌، به متقاضیان ساخت دستگاه های فلزیاب ابلاغ نماید.
 2. خرید، فروش‌، نگهداری و استفاده از دستگاه های فلزیاب منوط به اخذ مجوز از سازمان میراث‌ فرهنگی کشور است‌.
 3. اشخاص متقاضی دریافت مجوزهای موضوع این آیین‌نامه‌، علاوه بر شرایط عمومی اشتغال به کار و با توجه به شرایط ذیل و ضوابط مندرج در دستورالعمل صادر شده از سوی سازمان میراث فرهنگیکشور، تقاضای خود را به سازمان مذکور تسلیم خواهند کرد.
 4. تبلیغ دستگاه های فلزیاب از طریق رسانه‌های عمومی‌، مطبوعات‌، چاپ و نشر پوستر و سایر روش های تبلیغاتی فقط با مجوز سازمان میراث فرهنگی کشور مجاز است‌.

 

قانون جدید فلزیاب و خرید فلزیاب قانونی

تعداد زیادی از مردم از گذشته‌های دور به ‌دنبال کشف اموال عتیقه و گنج بوده‌اند. افسانه‌های زیادی نیز در این ‌رابطه وجود دارد. این موارد و طمع افراد سبب شده ‌است تا آن‌ها با هدف پیدا کردن اموال قدیمی و باارزش برای یافتن فلز اقدام کنند. در شرایطی که شخصی بدون داشتن مجوز قانونی از سازمان میراث فرهنگی این اقدام را انجام دهد یا حتی فلزیاب را نگهداری کند، مرتکب جرم نگهداری فلزیاب شده ‌است. با این شخص مطابق قانون برخورد خواهد شد.

 

 

شرایط دریافت مجوز فلزیاب 09197977577
شرایط دریافت مجوز فلزیاب فروش فلزیاب شرکت زرشناسان 09197977577

 

 

آیا خرید و فروش فلزیاب جرم است؟

افرادی که قصد دارند این دستگاه را بفروشند یا بخرند، باید با مجوز سازمان میراث فرهنگی این اقدام را انجام دهند. یعنی باید حوزه فعالیت خود را به‌ طور دقیق مشخص کنند تا بتوانند برای آن مجوز بگیرند. معمولا جرم خرید و فروش دستگاه فلزیاب با هدف حفاری و کاوش غیرمجاز محقق می‌شود. چنانچه فردی این اقدامات را انجام دهد، به مجازات جرم خرید و فروش دستگاه فلزیاب محکوم خواهد شد.

 

فلزیاب چیست؟

فلزیاب وسیله‌ای جهت کشف اشیا و اجسام فلزی است. در شرایطی که اجسام فلزی در زیر خاک، پشت دیوار یا محل‌های دیگر پنهان یا مفقود شده باشند، از این دستگاه برای پیدا کردن آن‌ها استفاده می‌شود. زمانی ‌که دستگاه فلزیاب در اطراف دیسک خود، فلزی را کشف کند، شدت میدان مغناطیسی با تغییراتی مواجه خواهد شد. در این حالت دستگاه با هشدار دادن این موضوع و ایجاد صدا، کشف فلز را اعلام می‌کند.

فلزیاب‌ها انواع مختلفی دارند. آن‌ها با توجه به قدرت تفکیک و موارد استفاده، تقسیم‌بندی می‌شوند. بعضی از فلزیاب‌ها قدرت کمی دارند و بعضی پیشرفته‌تر هستند. شرکت آسیا مدرن در حوزه فروش دستگاه فلزیاب ایرانی فعالیت دارند، شما می توانید برای خرید دستگاه مورد نظر با ما در ارتباط باشید.

فلزیاب یک وسیله مفید محسوب می‌شود که متاسفانه افراد سودجو آن را برای کاوش غیرمجاز مورد استفاده قرار می‌دهند. این دستگاه کاربردهای زیادی دارد. از استفاده‌های مفید این دستگاه می‌توان به کاربرد آن در فرودگاه برای پیدا کردن فلز در اموال مسافران اشاره کرد.

 

 

شرایط دریافت مجوز فلزیاب 09197977577
شرایط دریافت مجوز فلزیاب فروش فلزیاب شرکت زرشناسان 09197977577

 

 

خرید فلزیاب دیجی کالا

در بررسی فلزیاب‌های مختلف، فلزیاب vlf همواره به عنوان ارزان‌ترین دستگاه معرفی می‌شود. دستگاه‌های فلزیاب به عنوان ساده‌ترین دستگاه‌ها در عمق‌های یک متری بسیار پرکاربرد هستند تجهیزات این دستگاه از دو کویل مجزا تشکیل شده. و قدرت بالایی در تشخیص انواع فلزات و تفکیک آن‌ها دارد.

این دستگاه قابلیت بالایی در کاوش‌های میدانی دارد؛ اما با توجه به آنکه قدرت عمق‌زنی بسیار پایینی دارد، اغلب آن را با عنوان فلزیاب تفریحی نیز معرفی می‌کنند. برای خرید فلزیاب دیجی کالا و اطلاع از قیمت طلایاب ارزان و نیز همچنین مشاوره با کارشناسان مجرب شرکت آسیا مدرن می توانید با ما درارتباط باشید.

 

قیمت فلزیاب دیجی کالا

فلزیاب مجموعه‌ای است کـه بـا استفاده از آن افراد می‌توانند. با تکیه بر مهارت‌های شخصی و آموزش‌های DVD راهنمای محصول و همچنین همراهی افراد دیگر، برای خود یک تجربه لذت بخش از کشف اهداف بسازند و با استفاده از آن به کشف فلزات موجود در پیرامون خود بپردازند.

برای اطلاع از قیمت فلزیاب دیجی کالا با شرکت زرشناسان در ارتباط باشید. شرکت زرشناسان با 25  سال سابقه کار در زمینه خرید و فروش فلزیاب در تهران مستقر هستند. همچنین جهت مشاوره برای خرید طلایاب با مشاوران مجرب این شرکت در تماس باشید.

 

 

 

 • نمایندگی فلزیاب زرشناسان :

  • فروش فلزیاب های اورجینال،با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما
  • شرکت زرشناسان دارای زمین تست میباشد،برای تست دستگاه مورد نظر شما قبل خرید
  • دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
  • تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها

   

خرید فلزیاب 09014444903   جهت مشاوره با مشاوران مجرب شرکت زرشناسان با ما در تماس باشید.

شرکت زرشناسان

خرید فلزیاب پین پوینتر در دیجی کالا

زرشناسان

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید،
همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت زرشناسان با ما در ارتباط باشید.
اینستاگرام زرشناسان
تلگرام زرشناسان

سوالکده (سوالات متداول فلزیاب)

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات


عمق زنی فلزیاب دستی

عمق زنی فلزیاب دستی

پین پوینتر اسکوبا

پین پوینتر اسکوبا

فلزیاب قلمی

فلزیاب قلمی

فلزیاب دستی

فلزیاب دستی

پروژه ها


فلزیاب آژاکس
جت اسکن مدل Z300
ردیاب تام ایکس 60
ردیاب ST 3000
ردیاب لوکاتورز ایکس ۶
ردیاب گلد هانترgold hunter

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با ما