طلایاب چگونه کار می‌کند؟

طلایاب چگونه کار می‌کند؟

طلایاب چگونه کار می‌کند؟

در این مقاله درباره اینکه طلایاب چگونه کار می کند اطلاعات ارزشمندی در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. طلایاب با فرکانس بالا VLF قطعات طلا و در بیشتر موارد ورقه های طلا را کشف می کند. دستگاه های طلایاب با انتقال یک میدان الکترومغناطیسی به زمین کار می کنند که به سیگنال برگشتی پاسخ می دهد. با اندازه گیری ظرفیت القا مغناطیسی و رسانایی، آشکارساز فلز می تواند تشخیص دهد. که این نوع فلز چیست. و حتی گاهی اوقات تا چه حد عمیق در زیر سطح دفن شده است.

 

 

طلایاب چگونه کار می‌کند؟ 09197977577
طلایاب چگونه کار می‌کند؟ فروش فلزیاب شرکت زرشناسان 09197977577

 

 

اجزا سازنده یک فلزیاب شامل موارد زیر است:

 1. جعبه کنترل: جعبه کنترل شامل الکترونیک ردیاب است. اینجاست که سیگنال انتقال تولید می شود و سیگنال دریافتی پردازش می گردد و به یک پاسخ هدف تبدیل می شود.
 1. سیم پیچ جستجو: سیم پیچ جستجوگر آشکارساز، میدان الکترومغناطیسی را به زمین منتقل می کند و میدان الکترومغناطیسی برگشتی از هدف را دریافت می کند.
 1. میدان الکترومغناطیسی انتقالی: میدان الکترومغناطیسی انتقالی به اهداف انرژی می دهد تا بتواند آنها را شناسایی کند.
 1. هدف: هدف هر جسم فلزی است که توسط دستگاه فلزیاب قابل تشخیص باشد.
 1. هدف ناخواسته: اهداف ناخواسته معمولا آهنی هستند، اما همچنین می توانند غیر آهنی باشند، مانند سر بطری ها. اگر دستگاه قرار باشد اهداف ناخواسته را رد کند، در این صورت پاسخ هدف برای آن اهداف تولید نمی شود.

 

طلایاب ها از سه نوع تكنولوژی استفاده می كنند:

 • فركانس بسيار پائين
 • القاء پالسی
 • نوسان‌ساز يكنواخت

 

 

طلایاب چگونه کار می‌کند؟ 09197977577
طلایاب چگونه کار می‌کند؟ فروش فلزیاب شرکت زرشناسان 09197977577

 

 

فلزیاب چه تفاوتی با طلایاب و گنج یاب دارد؟

فلزیاب دستگاهی است که تنها قادر به شناسایی فلز مورد نظر است و قابلیت تشخیص ارزشمند بودن یا بی ارزش بودن فلز را ندارد اما گنجیاب و طلایاب قابلیت تشخیص ارزشمند بودن فلز را دارد. طلا از جمله فلزات می باشد، بنابراین فلزیاب قادر به یافتن طلا است، در مقابل طلایاب نیز قادر به تشخیص فلزات مختلف می باشد.

از فلزیاب معمولی می توان برای یافتن حلقه های طلا. جواهرات و سکه هایی استفاده کرد. که در مقایسه با یافتن طلای طبیعی مانند قطعات کوچک طلا و ورقه های طلا بزرگ محسوب می شوند. برای مورد دوم، شما به یک طلایاب واقعی نیاز دارید.

طلا در مقایسه با سایر فلزات دارای خاصیت رسانایی کم است، به این معنی که آشکارسازی که در فرکانس بالاتری عمل می کند، عملکرد بهتری خواهد داشت. ردیاب های طلای واقعی در فرکانس های بسیار بالاتر کار می کنند، در حالی که فلزیاب های تفریحی معمولا در فرکانس های پایین تر بین ۵/۶ تا ۱۴ کیلو هرتز کار می کنند.

 

 

طلایاب چگونه کار می‌کند؟ 09197977577
طلایاب چگونه کار می‌کند؟ فروش فلزیاب شرکت زرشناسان 09197977577

 

 

چند مدل از بهترین دستگاه های ردیاب طلا

بهترین دستگاه‌های ردیاب طلا (Gold Detector) برای هر شخصی ممکن است متفاوت باشد و بستگی به نیازها، بودجه و محیط جستجو دارد. اما برخی از بهترین مدل‌های دستگاه‌های ردیاب طلا که برای کاربران حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود، عبارتند از:

 1. دستگاه GPZ 7000 از شرکت Minelab: این دستگاه یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ردیاب طلا است که برای کاربران حرفه‌ای توصیه می‌شود. فلزیاب جی پی 7000 با قابلیت تشخیص عمق فلزات تا 40% بهتر از دیگر دستگاه‌ها و با دقت بالایی در شناسایی فلزات، برای کاربردهایی مانند جستجوی طلا در معادن، جستجوی سکه‌های قدیمی و جواهرات مناسب است.
 2. دستگاه ATX از شرکت Garrett: این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های ردیاب طلا برای جستجوی فلزات در شرایط سخت و محیط‌های پرشور است. فلزیاب گرت ای تی ایکس با قابلیت تشخیص فلزات به عمق 2 متر، برای جستجوی طلا، سکه، جواهرات و فلزات دیگر مناسب است.
 3. دستگاه Gold Bug Pro از شرکت Fisher: این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های ردیاب طلا برای جستجوگران تفریحی است. این دستگاه با قابلیت تشخیص فلزات به عمق 2 متر و با دقت بالا در شناسایی فلزات، برای جستجوی طلا، سکه، جواهرات و فلزات دیگر در محیط‌های مختلف مناسب است.
 4. دستگاه CTX 3030 از شرکت Minelab: این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های ردیاب طلا برای جستجوی فلزات در زیر آب و در ساحل است. این دستگاه با قابلیت تشخیص فلزات به عمق 3 متر و با دقت بالا در شناسایی فلزات، برای جستجوی فلزات در ساحل و در زیر آب مناسب است.
 5. دستگاه Gold Monster 1000 از شرکت Minelab: این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های ردیاب طلا برای جستجوی فلزات در خاک و در معادن است. این دستگاه با قابلیت تشخیص فلزات به عمق 1.5 متر و با دقت بالا در شناسایی فلزات، برای جستجوی طلا، سکه، جواهرات و فلزات دیگر مناسب است.

 

 

 

 

 • نمایندگی فلزیاب زرشناسان :

  • فروش فلزیاب های اورجینال،با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما
  • شرکت زرشناسان دارای زمین تست میباشد،برای تست دستگاه مورد نظر شما قبل خرید
  • دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
  • تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها

   

خرید فلزیاب 09014444903   جهت مشاوره با مشاوران مجرب شرکت زرشناسان با ما در تماس باشید.

شرکت زرشناسان

خرید فلزیاب پین پوینتر در دیجی کالا

زرشناسان

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید،
همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت زرشناسان با ما در ارتباط باشید.
اینستاگرام زرشناسان
تلگرام زرشناسان

سوالکده (سوالات متداول فلزیاب)

خرید از دیجی کالا

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


فلزیاب آژاکس
جت اسکن مدل Z300
ردیاب تام ایکس 60
ردیاب ST 3000
ردیاب لوکاتورز ایکس ۶
ردیاب گلد هانترgold hunter

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با ما